O nás

Vítáme vás na stránkach 

Naše společnost se zabývá výrobou nábytku na míru podle požadavků zákazníka. Nabízíme zaměření, konzultaci, 3D vizualizaci. Námi vyrobený nábytek Vám přivezeme a odborně smontujeme.

Výrobou nábytku se zabýváme od roku 2004. Naši zákazníci jsou z tuzemska i zahraničí a jako subdodávku dodáváme i do zemí jako je Německo, Slovensko, Rusko, Švédsko, Holandsko aj. Kvalitou a designem jsme byli schopni uspokojit i náročné zákazníky jako jsou společnosti Porsche či BMW.

Samostatnou kapitolou naší výroby je vybavování modulárních staveb nábytkem a vybavování ubytovacích kapacit, či hotelových pokojů a apartmánů.

Do kuchyní dodáváme spotřebiče všech značek.

Nabízíme širokou škálu pracovních desek, dřezů, úchytek, skel, matrací, kování a vlastně všech komponentů pro výrobu nábytku. Nábytek vyrábíme z dřevotřískových desek tloušťky 18mm (případně 36mm) převážně od výrobců Kronospan, EGGER, DDL.

V jednotlivých sekcích nábytku najdete fotografie naších výrobků. Zastáváme názor, že fotografie napoví více, než textový popis. Pokud by Vám však nebylo cokoliv jasné, nebo jste potřebovali poradit, obraťte se, prosím, na nás - viz. Kontakty


Jsme vybaveni nejmodernějšími stroji.

  • Základ kvalitního nábytku je pila - použiváme CNC formátovací pilu značky FELDER.
  • Kvalitní čisté zpracování hran - používáme CNC olepovací stroj značky HEBROCK.
  • Vrtání a osazení kování strojem BLUM PROCENTER 2000

Tyto i veškeré další stroje a zařízení neustále obměňujeme podle nových trendů zpracování plošných materiálů .


 
 
 

Partneři

Kronospan_logo_blue_bg   Egger_logo   Export1   Blum_blumlogo_2   Hettich_logo-small Franke-logo Schock  Rehau1   Logo-kooplast    Trachea_logo-02    Whirlpool  1024px-bosch-brand-svg

Tristol interiér

Rychlý kontakt

TRISTOL interiér s.r.o.

Všemina 75

763 15 Slušovice

E-mail: tristol@centrum.cz

mobil: +420 603 290 018 Zdeněk Uhřík

            +420 605 126 702 Martin Mahdal

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.